اخذ پاسپورت ترکیه

درباره ما

درباره ما

شرکت Nafas در زمینه املاک، مستغلات و امور اقامتی ترکیه در شهر استانبول به صورت رسمی و قانونی فعالیت می نماید که دارای تمام مجوزهای رسمی در زمینه فروش و مشاوره از اتاق بازرگانی کشور ترکیه و دیگر سازمان ها میباشد و با داشتن تیمی خبره و مجرب در زمینه های انتخاب، مشاوره، فروش و پس از فروش به یکی از خوش نام ترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شده است.

از اولین ارتباط شما با مجموعه املاک و مستغلات ما، تمامی مواردی که نسبت به نیازها و خواسته های شما عزیزان باشد، با بهترین و مناسب ترین گزینه ها بر اساس شرایط و بودجه، به شما پیشنهاد میگردد.

لازم به ذکر است که تمامی پروژه های انتخابی شرکت ما دارای سند مالکیت حاضر جهت نقل و انتقال قانونی و نیز آماده تحویل میباشد.

هدف ما نشان دادن راهی درست برای ایرانیان است که قصد زندگی و تجارت راهی کشور ترکیه می شوند. با توجه به قوانین تجاری و حقوقی متفاوت دو کشور ،ظرفیت ها و پتانسیل های و نزدیکی جغرافیای و فرهنگی بین دو کشور، ترکیه همواره مقصدی جذاب برای زندگی و سرمایه گذاری بوده است ولی متاسفانه در برخی از موارد، عدم اگاهی و انتخاب نادرست شما میتواند باعث عدم موفقیت در برخی موارد شود. ما در اینجا هستیم تا درکنار شما باشیم و شما را به درست ترین شکل راهنمایی و یاری کنیم.

Nafas

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Nafas

کلیه امور خود را در ترکیه به ما بسپارید و با مشاوره خوب ما، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پرچم ترکیه

منتظر تماس شما هستیم

نشانی شرکت

No.510, 27 Floor, C Block, Zafar Mahalesi

Sembol Building, Esenyurt.

Istanbul-Turkey 34513

تلفن تماس

+90 531 201 49 41

شبکه های اجتماعی

     

موقعیت مکانی در نقشه

آدرس آژانس املاک در استانبول
اقامت ترکیه

Nafas Istanbul © All Rights Reserved.

لینک های کاربردی: