اخذ پاسپورت ترکیه

مناطق استانبول برای زندگی

خرید آپارتمان، اجاره آپارتمان

ترکیه در یک نگاه

در کشور تركیه مردم از هر طیف سیاسی و مذهبی احترام خاصی به پرچم، ملیت، سرزمین و از همه مهمتر مصطفی كمال آتاترك دارند و اهانت به هر یك از این موارد از نظر مردم تركیه گناهی نابخشودنی به حساب می آید. مناطق غرب تركیه، استانبول و سواحل دریای مدیترانه از بافتی اروپایی و سكولار برخوردارند. تركیه كشوری مسلمان است كه در عین احترام به اسلام، احترام به عقاید و دین های متفاوت در این كشور به وضوح دیده می شود. در تركیه از زمان آتاترك حقوق برابری زنان و مردان در قانون اساسی تضمین شده و زنان ترك در مقایسه با زنان تمامی كشورهای اسلامی و حتی بسیاری از كشورهای غیر اسلامی، از آزادی كامل زندگی، شغلی و امنیت اجتماعی مطلوبی برخوردارند. تركیه كشوری است كه فرهنگ كار كردن در هر شغل و سطحی عیب به حساب نمی آید و جوانان ترك پس از اتمام دانشگاه و مدرسه از نظر مالی از خانواده جدا شده و مشغول به كار می شوند. در فرهنگ مردم تركیه رقص و موزیك از اركان جدا نشدنی زندگی است و مردم به راحتی در كوچه و خیابان شادی خود را نشان می دهند.

مردم تركیه در هر وضعیت اقتصادی به غذا خوردن و یا حتی نوشیدن چای در بیرون از خانه علاقه فراوان دارند. تركیه، به خصوص در سواحل دریای مدیترانه از زیر ساخت های حمل و نقلی بسیار قوی جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی برخوردار است. مصرف سیگار در بین مردم تركیه و مخصوصاً قشر جوان در ردیف بالاترین ها در آمار جهانی قرار دارد. بنیان خانواده همچنان در تركیه بسیار قوی است و احترام به بزرگتر هنوز در این كشور جایگاه مهمی دارد. مردم تركیه ملتی بسیار خون گرم و مهمان نواز هستند و عموماً به همین دلیل در برخورد با خارجی ها، حتی از پرسیدن سوال های خصوصی خودداری نمی كنند. شهرهای توریستی تركیه مانند شهرهای توریستی اكثر نقاط جهان، مملو از حیله های توریستی برای مسافران بی تجربه تر است. مردم تركیه عموماً در سنین پایین ازدواج كرده و صاحب فرزند میشوند و علاقه خاصی به بچه در این كشور وجود دارد. برخلاف ایران و تجملات معمول، پذیرایی خانگی در خانه های تركیه بسیار ساده است، در حدی كه اكثر اوقات پذیرایی از مهمان، منحصر به یك فنجان قهوه ترك یا یک لیوان چای است. مردم تركیه، مردمی بسیار حیوان دوست هستند و مخصوصاً توجه به سگ و گربه، این حیوانات در این كشور به فراوانی دیده میشود و بسیار دیده میشود که مردم به آن ها غذا میدهند. اكثر مردم حتی اگر شخصاً حیوان خانگی نداشته باشند، غذا دادن به حیوانات خیابانی را از وظایف خود میدانند. در خانه مردم تركیه نیز مانند خانه های ایران، زنان ركن اصلی در تهیه غذای خانواده هستند و سفره صبحانه و شام به عنوان مهمترین وعده های غذایی محسوب شده و خانواده تلاش میكنند برای این دو وعده غذایی در كنار یكدیگر باشند.

در رستوران ها و كافه های تركیه، عموماً سرویس مطلوبی همراه با خوشرویی در انتظار مشتری است و محدودیت خاص یا حداقل سفارشی برای استفاده طولانی مدت از محیط رستوران و كافه وجود ندارد. حتی برای خوردن یك چای ساده میتوانبد ساعت ها در رستوران بمانید. جشن ها و اعیاد ملی (و مذهبی) در تركیه بسیار جدی گرفته می شوند. از جمله جشن های ملی میتوان به عید جمهوریت (جمهوریت بایرامی)، روز جوانان و جشن پیروزی (ظفر بایرامی) اشاره نمود. در ضمن از اعیاد مذهبی مهم میتوان عید قربان و عید فطر را نام برد. یكی از موارد قابل توجه در تركیه، تامین مسكن با بودجه مناسب و اجاره و استقرار خانه در كمترین زمان ممكن است. برای مثال شما به عنوان یك فرد خارجی پس از انتخاب خانه مورد نظرتان از طریق اینترنت و تفاهم با صاحبخانه، در كمترین زمان ممكن امكان جابجایی به منزل جدید را دارید.

فوتبال در تركیه اهمیت بسیار زیادی دارد، به نحوی که جایگاه ورزش فوتبال در درجه بسیار بالاتری از دیگر ورزش هاست. فوتبال تركیه در سطح اروپایی است و طرفداران فوتبال در این كشور معمولا بسیار متعصب بوده و در طرفداری خود جدی هستند، در حدی كه بهتر است اگر واقعا هم طرفدار یكی از سه تیم مطرح استانبول (گالاتاسرای، بشیكتاش و فنر باغچه) هستید آن را همه جا و بصورت علنی اظهار نكنید. چون ممكن است طرف مقابلتان طرفدار یكی دیگر از این سه تیم باشد!

پاسپورت ترکیه با خرید ملک

بهترین محله ها در استانبول برای زندگی

استانبول با بیش از 20 میلیون نفر فقط یک شهر غول پیکر نیست، بلکه نمایشی از کل کشور ترکیه است که در آن هیچ محله ای یکسان نیست، زیرا تنوع ساکنان آن از پیشینه و عقاید مختلف فرهنگی متفاوت تشکیل شده است. از مناطق بسیار سنتی، جایی که خیابان ها را در یک پیاده روی کوتاه میتوان کشف نمود تا محله های بسیار مدرن پر از بوتیک ها، گالری های هنری، رستوران های شیک که ساعت ها وقت باید صرف بازدید از آن نمود در این شهر توریستی میتوان یافت.

محله ببک استانبول bebek Istanbul (ببک، روستای مدرن استانبول در امتداد بسفر):

همواره یکی از انتخاب های ثروتمندان و افراد مشهور در هر کشور برای انتخاب یک محله برای زندگی در بالاترین اولویت امنیت اجتماعی و موقعیت قرار گیری آن محله میباشد که محله ببک تمام این فاکتورها را در اختیار دارد به انضمام اینکه تنگه بسفر و نمای زیبای آن برای خانه های شیک و مجلل یک امتیاز میباشد که صبح ها با منظره ای از سواحل مدیترانه ساکنان آن از خواب بیدار شوند و نسیم آرامبخش دریای مرمر زیبا و تمیز را درون اتاق هایشان حس کنند. در منطقه ببک پارک بزرگ ببک نیز مانند ریه تنفسی استانبول عمل میکنند و کلی رستوران و هتل و مراکز خرید محله ببک را انتخاب اول زندگی در استانبول تبدیل نموده است مردم محلی همچنین ببک را برای قدم زدن در کنار دریا که ایده آل برای پیاده روی طولانی در امتداد تنگه بسفر ستایش می کنند. ببک در ساحل اروپا از تنگه بسفر واقع شده است. ببک خلیج عمیق و گسترده ای دارد که دیدگاه خیره کننده ای از بسفر را در هر دو جهت ارائه می دهد. بدیهی است، در قرن نوزدهم، اسطورهای عثمانی، مکان ایده آل ببک را برای ساخت خانه های تابستانی و قصر خود انتخاب کردند. و امروزه هنوز یک منطقه مسکونی محبوب است. متأسفانه، بسیاری از این اقامتگاه های تاریخی با معماری معمول خود، در طول زمان از بین رفته اند. بهترین مثال باقیمانده احتمالا کنسولگری مصر است. متاسفانه، ببک نیز قربانی موفقیت شخصی افراد و ویلا سازی شده است. شما فقط می توانید از طریق جاده ی نزدیک دریایی به شهر برسید. و مطمئنا در آخر هفته خیابان ها مسدود می شوند و ممکن است زمان بیشتری طول بکشد. مکان های پیشنهادی توریاب در محله ببک قهوه و کافی Bebek Kahvesi، شیرینی فروشی Bebek Badem Ezmecisi، فروشگاه و بوتیک Midnight Express، لوکا luccastyle کافی نت و کافه مدرن کوچک است. پیاده روی تنگه بسفر که شروع آن در ببک و انتهای آن قلعه اروپا Rumeli Hisarı میباشد.


محله باکرکوی استانبول bakirkoy Istanbul:

باکرکوی Bakırköy یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول است. این منطقه در قسمت اروپایی شهر واقع شده است و این ناحیه بین بزرگراه E5 و ساحل دریای مرمره قرار دارد. Bakırköy، به عنوان یک منطقه مسکونی و توسعه یافته، عمدتاً توسط جمعیت طبقه متوسط طبقه بندی می شود. مراکز خرید (Carousel, Capacity and Galleria Mall)، باغ گیاه شناسی، راهپیمایی و غیره در محله باکرکوی هستند. این منطقه به دلیل موقعیت عالی آن در نزدیکی فرودگاه شناخته شده است و دارای مراکز و ایستگاههای مترو و اتوبوس برای سفر عالی به مرکز است. اگر در جستجوی مراکز خرید و رستوران و نزدیکی به ساحل و دریای مرمره میباشید و از کافه گردی و سینما لذت میبرید و همچنین میخواید همسایگان ثروتمند در کنار خانه هایتان اقامت داشته باشد انتخاب شما محله باکرکوی استانبول است که یکی از مراکز خرید تور استانبول اکثر آژانس های مسافرتی نیز به نام کاپاسیتی در آنجا برگزار میشود. باغ های کوچک گیاه شناسی مخصوص کسانی که با کودکان مسافرت میکنند یک مکان عالی برای تفریح است. باغ ها دارای یک زمین بازی بزرگ با اسلاید هستند و یک حوضچه دوست داشتنی پر از اردک هایی است که شما میتوانید از آن عبور کنید. اگر بچه ها دایناسورها را دوست داشته باشند، از طریق این پارک از آن دیدن خواهند کرد، و اگر خوش شانس باشید، ممکن است یک رویداد در هنگام بازدید شما وجود داشته باشد. بسیاری از کنسرت ها در اینجا نیز برگزار می شود، و اینها باعث جذابیت در طول روز و شب می شود. تاریخ باکرکوی به دوران بیزانس بازگشته است. این ناحیه برای سالها مورد استفاده حاکمان وقت قرار گرفته و باعث ساخت بسیاری از خانه های بزرگ در دوره عثمانی شده است. به همین دلیل است که همیشه توسط طبقه حاکم مورد بازدید قرار گرفته است. Tribunals پردیس (دادگاه)، Jucundiaena کاخ لذت و کلیسای سنت جان باپتیست پیشگو میتواند به عنوان نمونه ای از ساختمان های مهم دوره Heddemon باشد.

باکرکوی در اواخر قرن 19 به یک منطقه مسکونی تبدیل شد. در حدود 1970، Bakırköy یکی از مکان های آرام و دلخواه برای زندگی بود. امروز مرکز Bakırköy تبدیل به یک منطقه تجاری مهم با داشتن تعداد زیادی از مراکز خرید شده است. به طور کلی در هر زمان از روز شلوغ است. چرخ فلک، Galleria، بازار زیرزمینی، زمین مسابقات اسب دوانی، فرودگاه آتاتورک، مرکز تجارت جهانی استانبول و چندین مرکز خرید مشهور و مناطق مهم باکرکوی هستند. منطقه باکرکوی قبلاً به عنوان Ayestefanos شناخته شده بود یک منطقه روستای ماهیگیری بسیار کوچک بود که یونانی ها یک بار در آنجا زندگی میکردند. سپس به اشغال ترک ها درآمد. یکبار ارتش روسیه پس از معروف ترین جنگ های امپراتوری روسیه و عثمانی 1977 تا 1978 به Ayestefanos رسید که طی آن استانبول سقوط کرد و سلطان مجبور به درخواست صلح توسط روسها شد. اگر میخواهید به Bakırköy مراجعه کنید، بسیار آسان است که با حمل و نقل عمومی به منطقه بروید. یک کشتی از باکرکوی به کادیکوی در سمت آسیا ترانسفر رفت و برگشت دارد حرکت می کند. مترو بین Sirkeci و Halkalı نیز وجود دارد همچنین از تمام قسمتهای استانبول با اتوبوس و دلموش میتوانید به باکرکوی بروید.

محله سلطان احمد استانبول(شهر قدیم استانبول) Sultanahmet-Old City:

استانبول به عنوان یک شبه جزیره ای که توسط آب های از سمت شمال، شرق و جنوب (شاخ طلایی، بسفر و دریای مرمر) محدود می شود و همچنین توسط دیوارهای قدیمی شهر، این بخشی از شهر در قدیم قسطنطنیه نامیده می شود ، که امروز توسط شهر استانبول جذب شده است. این روند همچنان ادامه دارد، چون استانبول به سرعت در حال رشد است اولین بار توسط colonists یونانی در 667 قبل از میلاد مسیح، آنان شهرشان را در Seraglio Point (Sarayburnu) که اکنون توسط کاخ توپکاپی Topkapi اشغال شده اند، تاسیس کردند و استانبول یا بیزانس نامیده شد، با این حال، کشفیات اخیر در یک سایت ساختمانی در Yenikapı در ساحل جنوبی شبه جزیره از اولین تاریخ استقرار استانبول تا حدود 8000 سال پیش حکایت دارد که شهر استانبول را یکی از قدیمی ترین نقاط جهان میداند. این شبه جزیره در سال 1985 توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی اعلام شد. محله سلطان احمد استانبول قدیمی ترین محله استانبول است که اکثراً افراد محلی در این محله اقامت دارند و هنوز بافت جمعیتی آن کمتر تغییر نموده است. در این محله کلی مسجد و آثار قدیمی را میتوانید مشاهده کنید که بارزترین آنها مسجد سلطان احمد است که دلیل نام گذاری این محله هم میباشد و مسجد آبی Blue Mosque ، ایا صوفیه Hagia Sophia، بازار بزرگ استانبول، بازار آراستاArasta Bazaar ، کاخ توپکاپی، و آب انبار قصر سلطنتی Basilica Cistern کلی مرکز خرید قدیمی، میدان اسب دوانی Hippodrome همراه با رستوران و کافه در این محله میباشد.


محله بی اوغلو استانبول Beyoğlu:

شاید تعجب کنید که خیابان پر جنب و جوش استقلال که در بخش اروپایی استانبول قراردارد در نزدیکی خود یک محله آرام به نام محله بی اوغلو استانبول را میزبانی میکنند. افراد بومی و محلی ساکنین محله بی اوغلو استانبول میباشند که به مهمان نوازی نیز شهر هستند. شهر قدیمی استانبول و محله سلطان احمد از طریق پل گالاتا با هم در ارتباط هستند. محله بی اوغلو مراکز مهم تجاری و خیابان شلوغ توریستی استقلال که برای ما ایرانیان نامی آشناست و برج گالاتا، پل گالاتا موزه هنر مدرن، ‌میدان تکسیم(تقسیم)، موزه معصومیت (The Museum of Innocence)، موزه پرا، پارک تقسیم گزی را شامل میشود.


محله کادیکوی یا محله قاضی کوی استانبول kadikoy:

محل لاکچری و لوکس که بیشتر دارای مزون های لباس عروس و لباس شب با قیمت های مناسب میباشد. کادیکوی در سمت آسیایی استانبول و دریای مرمر قرار دارد و کلیسای مسیحیت قرن پنجم از زیبای های این محله است. تاریخ این محله خیلی ملتهب میباشد از جنگ کریمه و یادبودهای سربازان انگلیس و فرانسوی تا خیابان خرید امروزی بگهاد در فنر باغچه و ایستگاه 110 ساله مترو حیدرپاشا را میتوان دید. جاذبه‌ها کادیکوی خیابان بغداد و خیابان بهاریه تالار اپرای ثریا، باغ چای مودا، مرکز موسیقی و کافه آرکااود، رستوران جالب و مدرن کوچو Koço، سینمای قدیمی رکسRexx، بازار قاضی کوی میباشد.


محله کورچشمه استانبول Kuruçeşme (چشمه خشک):

محله کورچشمه Kuruşeşme محله ای در منطقه بشیکتاش استانبول ترکیه Beşiktaş İstanbul که در طرف اروپایی تنگه بسفر میان محله های اورتاکوی و آرناوتوکوی قرار دارد.از لحاظ تاریخی، محله با نام های مختلف مانند Bithias، Kalamos، Amopolos نامگذاری شد. نام فعلی به یک چشمه تاریخی از مسجد قرن 15 ساخته شده توسط عثمان افندی Osman Efendi ، شاعر برجسته سلطان عثمانی مهمد دوم (سلطنت 1444-1446، 1451-1481)، کورچشمه به معنای واقعی کلمه "چشمه خشک" است. نقطه پایان سواحل بین الملی بسفر در پارک Cemil Topuzlu در کور چشمه پایان می یابد.جمعیت کم این منطقه(کمتر از 5000 نفر) این محله را به یکی از بهترین محله های استانبول برای زندگی تبدیل نموده است. پارک Cemil Topuzlu و محل برگزاری کنسرت Turkcell Kuruçeşme Arena از جاذبه های کورچشمه است.


محله آرناووت کوی استانبول Arnavutköy:

آرناووت کوی محله تاریخی در منطقه بهشتی در بخش مرکزی استانبول در تنگه بسفر و در همسایگی محله ببک است. Arnavutköy روستای آلبانیایی در ترکیه میباشد در زبان یونانی به عنوان Mögå Ῥεύμα به معنی "جریان بزرگ" میباشد یک محله تاریخی در استانبول است دارای استخرهای چوبی و غذاهای دریایی است. دانشگاه معتبر رابرت کالج با ساختمان های سنتی آن. این بخشی از منطقه بشیکستان استانبول است و بین ارتاکوی و ببک در ساحل اروپای از تنگه بسفر واقع شده است.


محله امیرگان استانبول Emirgan:

گفته می شود که نام امیرگان از امیر گون هان، فرمانده فرانسوی است که در محاصره سلطان مراد چهارم، بدون مقاومت، تسلیم شد و به همین دلیل او به استانبول برده شد و در عوض قرن هفدهم این سرزمین ها به عنوان یک هدیه به آنها داده شد.Emirgan یکی از شناخته شده ترین محله های ناحیه سارییر Sariyer در بسفر است. محله و پارک امیرگان برای کافه تریا های ساحلی و یک پارک بزرگ (472.000 متر مربع - 117 هکتار) مشهور است. محله Emirgan پارک چندین ساله عثمانی را در داخل خود دارد در داخل پارک، گل های لاله یک استخر تزئینی، و درختان فراوان و سه عمارت صورتی و سفید و زرد وجود دارد، دوچرخه سواری و میزهای پیک نیک در پارک برای مردم محلی به خصوص در آخر هفته ها و تعطیلات این منطقه را بسیار محبوب و تفریحی نموده است. هر سال در ماه آوریل سالانه جشنواره لالیپا برگزار می شود و این پارک با این گیاهان بسیار رنگارنگ است. موزه ساکیپ سابانی که قبلا "آتلی کیوسک" شناخته می شود در محله امیرگان است. خیابان های جانبی در Boyaciköy پر از نمونه های خوبی از معماری ترکی در اواخر دوره عثمانی و اوایل جمهوری، مانند سرلیفون سرفلر است. اتوبوس های عمومی که از میدان Taksim با 11 کیلومتر به این منطقه می آید و حتی اتوبوس های آبی نیز وجود دارد.


محله ینی کوی استانبول Yeniköy:

سکونت در محله ینی کوی استانبول در قرن شانزدهم شروع شد و محل اقامت معتبر در قرن نوزدهم شد. Yeniköy تا سال 1955 پایتخت استانبول در محله ای با جمعیت قابل توجه یونانی و همچنین جوامع ارمنی و یهودی در محله ینی کوی استانبول بود. کلیسای ارمنی سورپسسواد زادزین و کنیسه ینیکووی تا به امروز زنده ماندند. کای باییه کادسای (خیابان کای بایش) از طریق محله نزدیک به ساحل بسفرس عبور می کند. چندین کلیسای مسیحی در محله ینی کوی وجود دارد.


محله تارابییا استانبول ترکیه Tarabya :

محله تارابییا استانبول یک محله در منطقه ساریر Sarıyer استانبول، ترکیه است. که در ساحل اروپا از تنگه بسفر، بین محله های ینی کوی Yeniköy و Kireçburnu واقع شده است. در روزهای نخستین محاصره قسطنطنیه در سال 1453، نیروهای عثمانی Capapia را گرفتند و سپس یک سلسله متعلق به بیزانس. با 40 سرباز تسلیم شدند. Tarabya که در آن سفارتخانه های خارجی خانه های تابستانی خود را در دوران عثمانی داشتند و امروز منطقه دارای چندین کنسولگری اروپایی است. سلطان سليم دوم از لذت خوردن ماهی در این منطقه لذت می برد و از وزیر بزرگ خود، سوکولو مهمد پاشا، خواست تا قصری برای او بسازد تا او بتواند تابستان ها را اینجا صرف کند. اعتقاد بر این است که سلطان سلیم دوم کاخ خود را تارابییا نامیده است که به معنای "لذت" است و نام محله (تاربایا) از نام این کاخ حاصل شده است. Tarabya علاوه بر آثار تاریخی آن به خاطر رستوران های غذاهای دریایی، کافه ها و کلوپ های شبانه مشهور است.


مهاجرت به ترکیه و تابعیت کشور ترکیه

نظام حقوقی ترکیه به گونه ای است که با نظام حقوقی اروپا مشابهت های فراوانی دارد. برای مثال حقوق مدنی ترکیه از قانون مدنی سوئیس، حقوق تجارت و حقوق تعهدات آلمان، و حقوق اداری ترکیه از فرانسه و قانون مجازات آن هم از ایتالیا گرفته شده است. بنابراین ترکیه دارای یک نظام حقوقی نوشته شده است. در مورد تابعیت کشور ترکیه باید گفت که ترکیه از اصل خون پیروی می کند یعنی چنانچه پدر یا مادر کودک ترکیه ای باشند فرزند نیز به تبع آنها ترکیه ای محسوب می شود. در ترکیه تفاوتی بین پدر یا مادر وجود ندارد و هریک از آنان میتوانند چنانچه تابعیت ترکیه را داشته باشند، فرزند را نیز تبعه کشور ترکیه نمایند.

قانون اساسی ترکیه اشخاص زیر را تابع کشور ترکیه دانسته است:

1. هرکس که به واسطه شهروندی به کشور ترکیه اضافه شده باشد.

2. هرکس که از پدر یا مادر ترکیه ای متولد شود.

3. تابعیت و شهروندی ترکیه می تواند به موجب شرایط قانونی یا خرید ملک کسب شود.

4. تابعیت ترکیه از هیچ کس سلب نمی شود مگر آنکه شخص عملی را انجام دهد که خیانت به کشور محسوب شود.

کودکان زیر ۱۸ سال که به وسیله اشخاصی که تبعه ترکیه هستند به فرزند خواندگی گرفته می شوند و به طور خودکار تابعیت ترکیه را کسب می نمایند. همچنین طبق قانون تابعیت و شهروندی ترکیه، کودکی که در ترکیه متولد می شود اما از طریق پدر یا مادر بیگانه خود تابعیت هیچ کشوری را نداشته باشد تابعیت ترکیه به او داده می شود.


نظام اقتصادی کشور ترکیه جهت مهاجرت به ترکیه

همان طور که میدانید مسئله اقتصاد یکی از مهم ترین عوامل برای سنجش سطح توسعه یافتگی یک کشور است و اشخاصی که می خواهند در یک کشور زندگی کنند شرایط اقتصادی و هزینه های زندگی آن کشور میتواند در تصمیم گیری افراد برای زندگی تاثیر گذار باشد. بنابراین لازم است در مورد اقتصاد کشور ترکیه نیز مطالبی گفته شود.

صندوق بین المللی پول در سال ۲۰۱۱ اقتصاد کشور ترکیه را به عنوان بازار در حال ظهور تعریف کرده است و همچنین ترکیه را از کشورهای توسعه یافته معرفی نمود. ترکیه از کشورهایی است که در محصولات کشاورزی، نساجی و وسایل حمل ونقل و وسایل موتوری پیشرفت های زیادی داشته است و میتوان بخش های اصلی اقتصاد ترکیه را در بخش های کشاورزی و بخش صنعت شامل پارچه و لباس، کشتی سازی، صنایع دفاعی، صنعت فولاد وآهن، پیمانکاری، ساخت و ساز و گردشگری دانست. همچنین ترکیه دارای منابع طبیعی نفت و گاز و انرژی زمین گرمایی می باشد.

مطلب مهم که قابل دانستن است، نابرابری منطقه ای در ثروت در ترکیه است. ثروت در غرب و شمال غربی ترکیه متمرکز شده است.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


کلیه امور خود را در ترکیه به ما بسپارید و با مشاوره خوب ما، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پرچم ترکیه

منتظر تماس شما هستیم

نشانی شرکت

No.510, 27 Floor, C Block, Zafar Mahalesi

Sembol Building, Esenyurt.

Istanbul-Turkey 34513

تلفن تماس

+90 531 201 49 41

شبکه های اجتماعی

     

موقعیت مکانی در نقشه

آدرس آژانس املاک در استانبول
اقامت ترکیه

Nafas Istanbul © All Rights Reserved.

لینک های کاربردی: