اخذ پاسپورت ترکیه

اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه

اقامت سالیانه و دائم ترکیه

اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه
سرمایه گذاری در ترکیه
اخذ اقامت ترکیه

آشنایی با شهر استانبول

شهر بزرگ استانبول در کشور ترکیه با جمعیتی حدود بیست میلیون، پر جمعیت ترین شهر این کشور است. شهر استانبول تنها شهری است که به دو قسمت تقسیم شده، قسمت اروپایی و قسمت آسیایی نام دارد. این شهر به دلیل جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار زیادش، سالانه تعداد بیشماری از توریست ها را به سوی خود جذب میکند. قدمت این شهر به ۶۶۰ سال قبل از میلاد بر میگردد. اسم شهر استانبول به معنی جایگاه وفور اسلام است که پس از فتح آن توسط ترکان عثمانی به این نام تغییر کرده است. پس از برقراری جمهوری در ترکیه، شهر آنکارا به عنوان پایتخت این کشور انتخاب شد. اما امروزه با وجود گذشت سال ها، شهر استانبول همچنان جایگاه ویژه ای از لحاظ اقتصادی و جذب مهاجر ین و توریست ها برای کشور ترکیه ایفا می کند و بزرگترین شرکت ها در استانبول دفتر دارند و تجارت بین المللی در استانبول انجام میگردد.

همچنین وجود فرودگاه های بین المللی آن، موجب بهبود نقل و انتقال و سفر به این شهر گشته است. در این راستا میتوان به فرودگاه جدید استانبول اشاره نمود که بزرگترین فرودگاه جهان از لحاظ وسعت است. کشور ترکیه، کشوری است که در حال پیشرفت سریع است و محلی مناسب برای سرمایه گذاری خارجی ها است.

درباره ترکیه

شرایط اخذ شهروندی از طریق خرید ملک بالای 250 هزار دلار

در حال حاضر و مطابق آخرین تغییراتی که در قانون دریافت شهروندی ترک از طریق خرید ملک (سرمایه گذاری ملکی) داده شده است، شهروندان خارجی (غیر ترک) میتوانند با خرید املاک جمعاً به ارزش بالای 250 هزار دلار امریکا، شهروندی کشور را دریافت نمایند و پاسپورت ترکیه بگیرند. پس از خرید یک آپارتمان یا چندین آپارتمان که جمعاً مبلغ آن به 250 هزار دلار برسد، شما برای خود و خانواده خود (فرزندان زیر 18 سال)، شهروندی ترکیه (اقامت دائم) و پاسپورت دریافت میکنید. شما به دلیل استفاده از این امتیاز، سه سال حق فروش این املاک را ندارید ولی بعد از سه سال میتوانند املاک را به فروش برسانید و از ارزش افزوده آن استفاده کنید. ضمناً در طول این 3 سال شما میتوانید از اجاره دادن این املاک درآمد کسب کنید.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای دریافت شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک:

1. فیش بانکی بالای 250000 دلار (دویست و پنجاه هزار دلار آمریکا)

2. کپی سند خانه خرید شده در ترکیه

3. وکالت نامه به وکیل کشور ترکیه که ثبت شده و تایید شده نوتر (اداره ثبت) ویا ازطریق سفارت ترکیه

4. 5 عدد عکس بیومتریک برای سرمایه گذار و 3 عدد عکس بیومتریک برای همسر

5. ترجمه پاسپورت تایید شده نوتر (اداره ثبت) برای سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سال

6. سند ازدواج و یا برگه ای که نشان دهد فرد طلاق گرفته و یا مجرد است. این اسناد باید تایید شده در وزارت امورخارجه ایران وهمچنین سفارت ترکیه در ایران باشد.

7. ترجمه شناسنامه سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سالش (که درمرحله اول وزارت امور خارجه ایران و بعد سفارت ترکیه تایید شده باشد)

8. کپی از کارت اقامت افراد خانواده فرد سرمایه گذار در صورت عدم وجود اقامت، تنها کپی از مهر آخرین ورود در پاسپورت سرمایه گذار

9. شماره مالیاتی تنها مربوط به سرمایه گذار

پاسپورت ترکیه و شهروندی ترکیه

شرایط اخذ شهروندی با سرمایه کم

1) خرید ملک حداقل به ارزش 200 هزار لیر

2) اقامت در ترکیه به مدت 5 سال به صورت مداوم (حداقل 4.5 سال به صورت مداوم) بدون خروج از ترکیه

3) عدم سوء پیشینه

4) بیمه به صورت مداوم به مدت 5 سال

5) احراز منبع در آمد خارج از ترکیه

6) دارای سلامت جسمی کامل

7) تمدید اقامت به صورت مستمر حداقل 5 سال بدون وقفه

8) داشتن حساب بانکی و کارکرد آن

شما با این شرایط میتوانید بعد از 5 سال، با ارائه مدارک لازم، برای اخذ شهروندی ترکیه اقدام نمایید و هم شهروند ترکیه شوید و هم پاسپورت ترکیه را بگیرید.

شهروندی ترکیه

اقامت ترکیه با خرید خانه در استانبول

افراد ایرانی میتوانند به مدت 90 روز بدون ویزا در کشور ترکیه حضور داشته باشند. پس اگر فردی قصد خرید خانه تنها برای مسافرت های توریستی را دارد بهتر است که اقامت ترکیه را داشته باشد.

اما برای گرفتن اقامت ترکیه یکی از مطمئن ترین روش ها خرید خانه یا آپارتمان در استانبول یا خرید آپارتمان در شهر‌های دیگر ترکیه است.

هزینه اقامت ترکیه بر اساس پاسپورت افراد و تابعیت‌های مختلف متفاوت است، این هزینه بر اساس درخواست افراد با توجه به سن نیز میتواند متفاوت خواهد بود.

برای گرفتن اقامت ترکیه، کپی پاسپورت و یک قطعه عکس مورد نیاز است و بقیه امور توسط شرکت ما در اداره مهاجرت کشور ترکیه انجام میگردد. برای دارندگان پاسپورت ایرانی این مبلغ در حدود 300 دلار است.

با خرید خانه یا املاک در ترکیه که ارزشی بالغ بر 250 هزار دلار آمریکا داشته باشد، میتوان پاسپورت و اقامت دائم ترکیه را ظرف سه ماه دریافت کرد.

اقامت ترکیه

کلیه امور خود را در ترکیه به ما بسپارید و با مشاوره خوب ما، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پرچم ترکیه

منتظر تماس شما هستیم

نشانی شرکت

No.510, 27 Floor, C Block, Zafar Mahalesi

Sembol Building, Esenyurt.

Istanbul-Turkey 34513

تلفن تماس

+90 531 201 49 41

شبکه های اجتماعی

     

موقعیت مکانی در نقشه

آدرس آژانس املاک در استانبول
اقامت ترکیه

Nafas Istanbul © All Rights Reserved.

لینک های کاربردی: