اخذ پاسپورت ترکیه

اخذ پاسپورت ترکیه

شهروندی ترکیه با خرید ملک

دریافت پاسپورت ترکیه

با خرید ملک در ترکیه (بک ملک یا چند ملک) به ارزش 250 هزار دلار برای اخذ شهروندی کشور ترکیه، درخواست خود را به اداره کل زمین و کاداستر (اداره تاپو) ارسال می کنید. آنها گزارش ارزیابی و اسناد انتقال بانکی را بررسی می کنند. اداره تاپو مدارک شهروندی را بین 3 تا 7 روز تایید می کند. بعد از تاییدیه شهروندی باید برای گرفتن اجازه اقامت همزمان، به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کنید. با تصویب و اجازه اقامت، در همان روز به اداره کل جمعیت و شهروندی ترکیه مراجعه کنید. پس از درخواست تاپو، تمام فرآیند در دفتر اطلاعات شهروندی خاص در استانبول و آنکارا دنبال می شود. آنها درخواست شهروندی را در 30 روز نهایی می کنند.

نرخ دلار و یا لیر پرداخت شده برای خرید ملک در ترکیه در تاریخ درخواست اداره تاپو بر مبنای نرخ فروش بانک مرکزی ترکیه ارزش را محاسبه کند،پروسه انجام کارهای شهروندی تا 30 روز طول می کشد. دولت ترکیه به منظور کاهش زمان، یک دفتر ویژه شهروندی افتتاح کرده است.

یکی از ارکان اساسی در پروسه شهروندی این است که وزارتخانه می خواهد مطمئن شود که حداقل ارزش 250 هزار دلار است که دراین راستا شرکت های معتبر ارزش گذاری املاک برای جلوگیری از تقلب در قیمت، صحت آنها را تایید می کنند، بعد از انجام پروسه شهروندی ترکیه نیاز است که تصدیق شهروندی به تایید گزارش پرونده های واحد امنیتی ملی ترکیه رسد که متقاضی هیچ تهدیدی برای امنیت ملی ترکیه ندارد، پروسه انجام اخذ شهروندی نیاز مند همراهانی را دارد که در این زمینه تخصص دارند تا تمامی مراحل با دقت و در زمان صحیح انجام شود، همچنین اگر وقت کافی برای انجام کارها ندارید میتواند از طریق وکالتنامه از طریق شرکتهای معتبر کارها را انجام دهید.

پروسه اخذ شهروندی امکان دارد از 3 ماه تا 6 ماه طول بکشد اما شما میتوانید از زمان خرید ملک مجوز اقامت را دریافت کنید، تمام ملیت هایی که قادر به خرید ملک در ترکیه هستند، می توانند برای شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری ترکیه درخواست دهند،ترکیه اجازه می دهد تا فرد ملیت دوگانه داشته باشد، اما شما باید با کشور مادری خود این مطلب را چک کنید زیرا بسیاری از کشورها مانند هند، چین و عربستان سعودی ملیت دوگانه را به رسمیت نمی شناسند و یا محدودیت های خاصی در خصوص آن دارند.

نکته قابل توجه این است که اگر فرزند شما زیر 18 سال است، هنگامی که به سن نظام وظیفه برسد موظف به انجام خدمات نظامی (سربازی) هستند. برای شهروندان دو تابیعیتی شرایط وجود داردکه میتوانند بین دو کشور انتخاب کنید، اگر قبلا خدمت سربازی را تکمیل کرده باشند، ممکن است لازم باشد تا آن را ثابت کنند. برای افراد بالای 22 سال، لازم است در تقاضانامه سوال کنید که آیا شرایط خاصی در اداره کل جمعیت و شهروندی ترکیه برای اطلاعات مناسب در این خصوص وجود دارد.

کلیه امور خود را در ترکیه به ما بسپارید و با مشاوره خوب ما، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پرچم ترکیه

منتظر تماس شما هستیم

نشانی شرکت

No.510, 27 Floor, C Block, Zafar Mahalesi

Sembol Building, Esenyurt.

Istanbul-Turkey 34513

تلفن تماس

+90 531 201 49 41

شبکه های اجتماعی

     

موقعیت مکانی در نقشه

آدرس آژانس املاک در استانبول
اقامت ترکیه

Nafas Istanbul © All Rights Reserved.

لینک های کاربردی: