اخذ پاسپورت ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

اجاره آپارتمان، اجاره دفتر کار

استانبول بدون شک یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای دنیاست که سالانه توریست های بسیار زیادی را به خود جذب می کند. این شهر بزرگ که آمیزه ای از تاریخ و دنیای مدرن است، روی هفت تپه بنا شده است و پر از دیدنی های منحصر به فرد است. مطئمن باشید که از سفر و یا اقامت در این شهر لذت خواهید برد و خاطراتی خوش برای شما به همراه خواهد داشت. در سال های اخیر سرمایه گذاری های بسیار زیادی درشهراستانبول انجام شده است و چهره شهر کاملاً عوض شده و مناطق جدید بسیاری به استانبول اضافه شده اند. در مرکز و اطراف شهر استانبول پروژه های ساختمانی بسیار زیادی شروع به ساخت و ساز کرده اند و پروژه های لوکس و جدید به چهره قدیمی و تاریخی شهر اضافه شده اند. سرمایه گذاران خارجی نسبت به خرید آپارتمان در استانبول اقدام کرده اند و با توجه به سرمایه گذاران خارجی، پروژه های ساختمانی بزرگ به بهره برداری رسیدند و مورد تقاضای مردم ترکیه و مهاجران قرار گرفت.

استانبول حدود بیست میلیون جمعیت دارد که در دو بخش آسیای و اروپایی این شهر متمرکز هستند. بیشتر دیدنی های این شهر درقسمت مرکزی بخش اروپایی متمرکز شده است و به همین دلیل توریست هایی که از این شهر بازدید می کنند بیشتر مایلند در بخش اروپایی استانبول و اطراف میدان تکسیم اقامت داشته باشند اما برای خرید ملک در استانبول و همینطور اجاره ملک در استانبول در بخش های آسیایی و اروپایی استانبول، مجتمع های لوکس احداث شده است. ممکن است بعضی از مجتمع ها تا مرکز شهر فاصله داشته باشند اما، هم بسیاز لوکس ومدرن و به روز ساخته شده اند و مشکل مسافت با وجود متروبوس و مترو کاملاً حل شده است. با توجه به ساختار اصولی استانبول و اینکه وسایل عمومی حمل و نقل از قبیل مترو تمام استانبول را پوشش میدهد، رفت و آمد شما به مرکز شهر کار سخت و پر هزینه ای نیست.

یکی از خدمات شرکت ما در شهر استانبول، اجاره ملک در استانبول میباشد. ما میتوانیم آپارتمان های مبله برای اقامت توریستی کوتاه مدت یا بلندمدت برای زندگی، آپارتمان های مبله برای اجاره سالیانه و همچنین آپارتمان بدون مبلمان برای اجاره سالیانه را با مناسب ترین نرخ و بهترین سرویس به شما پیشنهاد کنیم. تا مطابق با بودجه و سلیقه خودتان نسبت به انتخاب و اجاره آپارتمان در استانبول اقدام نمایید. به یاد داشته باشید که برای اجاره آپارتمان تنها به ارزان تر بودن قیمت توجه نکنید، علاوه بر قیمت، کیفیت و موقعیت مکانی و دسترسی آپارتمان ها نیز بسیار اهمیت دارد و علاوه بر آن در مورد اجاره آپارتمان سالیانه، اگر مایل به دریافت اقامت ترکیه هستید، با اجاره نامه میتوانید اقامت ترکیه را بگیرید.

اگر قصد اجاره آپارتمان در استانبول برای اقامت را دارید، به چند نکته توجه کنید. آپارتمان های اجاره ای استانبول که در مرکز شهر قرار گرفته اند، اغلب قدیمی هستند چون بافت بخش مرکزی استانبول قدیمی است. اما داخل آپارتمان ها بازسازی شده است. اما اگر مایل به اجاره آپارتمان دراستانبول در مناطق نوساز این شهر هستید میتوانیم به شما آپارتمان های لوکس در مجتمع های مسکونی بزرگ و مجهز با امکانات کامل معرفی کنیم تا بهترین انتخاب برای شما باشد و بهترین زندگی را داشته باشید.

در استانبول پروژه های بزرگ و مجهز در حال ساخت و ساز است که علاقمندان به خرید ملک در استانبول میتوانند نسبت به خرید ملک اقدام کنند. برخی از پروژه ها دارای شرایط پرداختی ویژه با اقساط و یا وام بانکی هستند و علاقمندان به خرید آپارتمان در استانبول میتوانند از شرایط ویژه این پروژه ها استفاده کرده و با بهترین شرایط صاحب ملک شوند. نکته مهم انتخاب پروژه های است که مورد اطمینان باشند و بتوانید با اطمینان خاطر نسبت به خرید آپارتمان مورد نظر خود اقدام کنید. در این زمینه شرکت ما میتواند پروژه هایی با قیمت مناسب و شرایط ویژه و مورد اطمینان جهت سرمایه گذاری به شما معرفی کند. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما در زمینه خرید ملک در استانبول و اجاره ملک در استانبول استفاده کنید.

بسیاری از افرادی که به استانبول می آیند، تصمیم می گیرند که در استانبول ملک اجاره کنند. چند دلیل برای اجراه ملک در استانبول وجود دارد. آنها ممکن است که قصد اقامت در ترکیه را داشته باشند یا برای کار در ترکیه به این کشور آمده اند یا فقط ترجیح دهند که ملک را اجاره کنند. یا ممکن است در ارتباط با کارشان برای مدت کوتاهی به ترکیه بیایند و متوجه شوند که اجاره ملک ارزان تر از هتل است. ممکن است زمانی که به دنبال ملک می گردند که آن را بخرند یا تصمیم بگیرند که ملکی را اجاره کنند. شاید آنها تصمیم بگیرند پول نقد خود را برای تجارت سرمایه گذاری کنند تا اینکه ملکی که در آن زندگی می کنند را بخرند. انگیزه آنها برای اجاره خانه در استانبول هرچیز که باشد، چیزهای مشخصی وجود دارد که باید بداند تا خیالشان راحت باشد و استرسی نداشته باشند. تقاضای فراوانی برای اجاره خانه در استانبول وجود دارد. از آپارتمان های کوچک گرفته تا ویلاهای بزرگ همگی موجود می باشند.

Nafas

Nafas

Nafas

Nafas


جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


کلیه امور خود را در ترکیه به ما بسپارید و با مشاوره خوب ما، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پرچم ترکیه

منتظر تماس شما هستیم

نشانی شرکت

No.510, 27 Floor, C Block, Zafar Mahalesi

Sembol Building, Esenyurt.

Istanbul-Turkey 34513

تلفن تماس

+90 531 201 49 41

شبکه های اجتماعی

     

موقعیت مکانی در نقشه

آدرس آژانس املاک در استانبول
اقامت ترکیه

Nafas Istanbul © All Rights Reserved.

لینک های کاربردی: